Cementowa zaprawa do murowania i jednoczesnego fugowania klinkieru zawierająca trass, zabezpiecza mury przed wykwitami wapiennymi. Te charakterystyczne zabielenia są spowodowane transportem przez wodę zarobową wodorotlenku wapniowego (obecnego w każdym cemencie) na lico muru podczas schnięcia zaprawy.

Klej do płytek OKE jest klejem mrozo- i wodoodpornym, dzięki zawartości włókien celulozowych, zwiększonej przyczepności i elastyczności może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynku np. na tarasach , balkonach, ścianach.

Można stosować na ściany tynkowe, podłoża betonowe, mury z cegły, pustaków, do przyklejania glazury i terakoty, płytek elewacyjnych i klinkierowych. Idealny do stosowania na wylewkach z ogrzewaniem podłogowym, na mocno obciążanych powierzchniach oraz na płytach gipsowa-kartonowych.

Zużycie 1,7 – 2,7 kg/m2 uzależnione od grubości warstwy zaprawy oraz od przygotowania podłoża

Klej do płytek OKZ jest klejem mrozo- i wodoodpornym, może być stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynków. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża, niską spływalnością z powierzchni pionowych.

Może być stosowany do przyklejania glazury i terakoty, płytek elewacyjnych i klinkierowych, kamieni oprócz marmuru. Można stosować na ściany tynkowe, podłoża betonowe, mury z cegły, pustaków, gazobeton, stare i nowe tynki.
Nadaje się do wyrównywania niewielkich ubytków.

Temperatura stosowania +5 oC do + 25 oC
Zużycie 1,7 – 2,7 kg/m2 uzależnione od grubości warstwy zaprawy oraz od przygotowania podłoża

0
LAT NA RYNKU
0
LAT GWARANCJI
0
PROCENT ZADOWOLENIA
COPYRIGHT 2018 termobravo.pL PROJEKT I WYKONANIE LAMBERT DESIGN