W latach 90 na polskim rynku zaczęto wdrażać nowe technologie zarówno w budownictwie ogólnym jak i wykończeniowym m.in. system dociepleń budynków. Społeczeństwo powoli przekonało się do łatwego i estetycznego wykonania elewacji.

System Termo Bravo powstał oparty na doświadczeniu firm zachodnich, gdzie technologia produkcji i zastosowania systemów dociepleń była już na bardzo wysokim poziomie.

System Termo Bravo posiada Europejską Aprobatę Techniczną. W systemie posiadamy trzy marki własne tj. Termo Bravo, Strong oraz Sovas. System ma zastosowanie w budownictwie przemysłowym tj. hale produkcyjne, magazyny oraz w budownictwie mieszkaniowym zarówno wielorodzinnym jak i w jednorodzinnych budynkach. 15 lat produkcji pozwoliło firmie na stworzenie produktów o bardzo wysokiej jakości i standardzie europejskim.

Nasze produkty cieszą się uznaniem zarówno na rynku polskim jaki i na rynkach zagranicznych : ukraińskim, czeskim oraz słowackim. Nasze wyroby są całkowicie ekologiczne co ma nieobojętny wpływ na środowisko naturalne. Produkty są zabezpieczone przeciwko algom oraz grzybom, użyte pigmenty do barwienia zachowują swój naturalny odcień przez wiele lat.

Firma Termo Bravo udziela 5 letniej gwarancji na swój system dociepleń. Dla Państwa wygody pomocą służą nasi specjaliści w dziedzinie technologii oraz udzielają szczegółowych informacji o wszystkich naszych produktach

0
LAT NA RYNKU
0
LAT GWARANCJI
0
PROCENT ZADOWOLENIA
COPYRIGHT 2018 termobravo.pL PROJEKT I WYKONANIE LAMBERT DESIGN